Tom Tailor PURE сет за мажи (30мл EDT + гел за туширање 200мл)

1,210.00 ден

Out of Stock

Tom Tailor PURE man сет (30мл EDT + гел за туширање 200мл)

TOM TAILOR PURE MAN е машки парфем со освежителен мирис, кој асоцира на скапоцени моменти на среќа, смиреност и свесен начин на живот – автентичен, оригинален и едноставно чист мирис.

Мирисни ноти:

Горна нота: бергамот, мандарина, смрека
Средни (срцеви) ноти: кедрово дрво, лаванда, цимет, бор
Основни ноти: мошус, мов, ванила, сандалово дрво, ветивер

 

Нема на залиха

SKU: 4051395142529 Категории , , Ознака:

Description

Brand

TOM TAILOR

Tom Tailor PURE сет за мажи (30мл EDT + гел за туширање 200мл)

1,210.00 ден

Нема на залиха