Tom Tailor PURE сет за мажи (30мл EDT + гел за туширање 200мл)

990.00 ден

-10% Попуст

Tom Tailor PURE man сет (30мл EDT + гел за туширање 200мл)

TOM TAILOR PURE MAN е машки парфем со освежителен мирис, кој асоцира на скапоцени моменти на среќа, смиреност и свесен начин на живот – автентичен, оригинален и едноставно чист мирис.

Мирисни ноти:

Горна нота: бергамот, мандарина, смрека
Средни (срцеви) ноти: кедрово дрво, лаванда, цимет, бор
Основни ноти: мошус, мов, ванила, сандалово дрво, ветивер

 

Категории: , , Ознака:

Description

Brand

TOM TAILOR

Tom Tailor PURE сет за мажи (30мл EDT + гел за туширање 200мл)

990.00 ден