Tom Tailor By The Sea EDT машки парфем

891.00 ден1,496.00 ден

Новите мириси на Tom Taylor By The Sea се инспирирани од сензуално искуство еден ден на море.
Мирис за мажи кои го сакаат морето и бараат слобода – како безгрижен ден покрај море.
Со јачина, виталност и оригиналност на водата, овој машки мирис на Tom Tailor има динамичен состав на свежи и водени нијанси.
Ноти на мирисот:
Врвната нота: остра и зачинета комбинација на сол и мента.
Средни срцеви ноти: љубичица, здравец и гајак дрво.
Основни ноти: сандалово дрво, грав тонка, мошус.

Исчисти
SKU: N/A Категории: , Ознака:

Description

Новите мириси на Tom Taylor By The Sea се инспирирани од сензуално искуство еден ден на море.
Мирис за мажи кои го сакаат морето и бараат слобода – како безгрижен ден покрај море.
Со јачина, виталност и оригиналност на водата, овој машки мирис на Tom Tailor има динамичен состав на свежи и водени нијанси.
Ноти на мирисот:
Врвната нота: остра и зачинета комбинација на сол и мента.
Средни срцеви ноти: љубичица, здравец и гајак дрво.
Основни ноти: сандалово дрво, грав тонка, мошус.

Brand

TOM TAILOR

Дополнителни Информации

количина

30мл, 50мл

Tom Tailor By The Sea EDT машки парфем

Select Options
Исчисти