Tom Tailor Free to be парфем за мажи

1,120.00 ден1,646.00 ден

TOM TAILOR free to be машка тоалетна вода е мирис кој зрачи со допир на слобода. Мирисниот состав започнува со горните ноти на грејпфрут, пелин и нане, кои се отвораат за да претставуваат бестрашен маж. Средните ноти на здравец, лаванда и ананас во овој состав даваат свежина и малку сладост на мирисот, додека основните ноти на сандалово дрво, кедар, тонка, амбра и ветивер зрачат со префинетост. TOM TAILOR free to be man тоалетна вода ќе ви даде особено ослободувачко искуство на мирис.

SKU: Не е достапно Категории , Ознака:

Description

TOM TAILOR free to be man е парфем за мажи од групата на овошни мирис

Горните ноти: грејпфрут, нане, пелин

Средни ноти: здравец, лаванда, ананас

Основни ноти: сандалово дрво, кедар, тонка грав, амбра, ветивер

Дополнителни информации

количина

30ml, 50ml

Brand

TOM TAILOR

Tom Tailor Free to be парфем за мажи

Select Options