Tom Tailor Happy To Be парфем за жени

1,120.00 ден1,646.00 ден

Happy To Be е нов парфем на Tom Tailor за жени.
Мирисот е водено-свеж со натпросечна долготрајност.
Топ ноти: Горчлив портокал, Грејпфрут, Лимон, Бел ѓумбир.
Срцеви средни ноти: Водени ноти, Сол, Ванила.
Основни ноти: Килибар, Кашмир, Сандалово дрво.

SKU: Не е достапно Категории , , Ознака:

Description

Дополнителни информации

Количина

30мл, 50мл

Tom Tailor Happy To Be парфем за жени

Select Options