Tom Tailor True Values парфем за жени EDP

891.00 ден1,496.00 ден

TOM TAILOR TRUE VALUES FOR HER е женски парфем кој го слави цветот на портокалот и неговото блескаво расположение. Почетното отварање на мирисот е сончево, кој води до бели цветни ноти засладени со нектарини. Основата на мирисот дава топол и кремаст ефект.

Мирисни ноти:

Горни ноти: цвет од портокал
Средни (срцеви) ноти: цвет од портокал, крин, магнолија, нектарина
Основни ноти: сандалово дрво, мошус, килибар

SKU: Не е достапно Категории: , , Ознака:

Description

True Values ​​for Her е нов парфем на Tom Tailor за жени, искочен на пазарот во есен 2021 година.

Brand

TOM TAILOR

Дополнителни Информации

Количина

30мл, 50мл

Tom Tailor True Values парфем за жени EDP

Select Options