Tom Tailor True Values сет за мажи (30мл EDT + гел за туширање 200мл)

1,210.00 ден

Out of Stock

TOM TAILOR TRUE VALUES FOR HIM сет за мажи (30мл EDT + гел за туширање 200мл)

True Values ​​for Him е машки парфем со дрвенеста креација освежена со цитруси и фина ароматична хербална мешавина. Дрвената основа е на кедрово дрво, сандалово дрво и пачули, која се надополнува со балсамик и кремаст мошус и  тонка грав.

Мирисни ноти:

Горни ноти: лимон, бергамот
Средни ноти: лаванда, еукалиптус, тарагон, здравец
Основни ноти: кедрово дрво, сандалово дрво, мов, мошус, пачули, тонка грав

Нема на залиха

SKU: 4051395192524 Категории , , Ознака:

Description

True Values ​​for Him е нов парфем на Tom Tailor за мажи, искочен на пазарот во есен 2021 година.

Brand

TOM TAILOR

Tom Tailor True Values сет за мажи (30мл EDT + гел за туширање 200мл)

1,210.00 ден

Нема на залиха