Tom Tailor UNIFIED парфем за мажи

1,120.00 ден1,646.00 ден

Заедно сме посилни! Tom Tailor UNIFIED тоалетна вода за мажи има пријатен мирис кој се отвора со горните ноти на бергамот и бобинки од смрека, а се надополнува со освежителни водни акорди. Средните ноти се спојуваат во топлината на килибарот и слатките дрвенести ноти на кедар, кои се заокружени со елегантни бели цветови со нивната свежина. Основната нота на тоалетната вода Tom Tailor UNIFIED го комбинира дрвениот мирис на ванила и кашмир и топлата дива нота на мошус, што обезбедува долготрајно машки мирис.

SKU: Не е достапно Категории , Ознака:

Description

TOM TAILOR UNIFIED man е парфем за мажи од групата на ориентални мирис

Горните ноти: бергамот, бобинки од смрека, водни акорди

Средни ноти: бели цветови, килибар, кедрово дрво

Основни ноти: мошус, кашмир, пачули

Дополнителни информации

количина

30ml, 50ml

Brand

TOM TAILOR

Tom Tailor UNIFIED парфем за мажи

Select Options