Tom Tailor ADVENTURES сет за мажи (30мл ЕДТ + гел за туширање)

1,210.00 ден

Ограничено издание: Божиќ, Нова година
Сетот вклучува: 1 x тоалетна вода (30 ml), 1 x гел за туширање (100 ml)
Горни ноти: љубичица, шафран, елеми
Срцеви средни ноти: кедар, лаванда, дрво од кашмир
Основни ноти: килибар, мов, гвајак

SKU: 4051395182525 Категории , , , Ознака:

Description

Tom Tailor ADVENTURES сет за мажи (30мл ЕДТ + гел за туширање)

1,210.00 ден