Tom Tailor forHER сет (30мл EDT + гел за туширање 200мл)

1,210.00 ден

Tom Tailor forHER сет женски (30мл EDT + гел за туширање 100мл)
Tom Tailor for HER EDT (Eau de Toilette) е цветно овошен мирис за жени. Врвни ноти се бергамот, праска и ѓумбир;
Средните ноти се роза, фрезија и мирабела слива; Основни ноти се дабов мов, кедрово дрво и мошус.
Во луксузно кристално шише дијамантско сечено и гравирано.

SKU: 4051395171529 Категории , Ознака:

Description

Brand

TOM TAILOR

Tom Tailor forHER сет (30мл EDT + гел за туширање 200мл)

1,210.00 ден