Tom Tailor Adventurous Extreme сет за мажи (30мл ЕДТ + гел за туширање)

1,210.00 ден

Adventurous Extreme е нов парфем на Tom Tailor за мажи во 2023 година. Мирисот е слатко-синтетички.
Ограничено издание (Limited edition).
Сетот вклучува: 1 x тоалетна вода (30 ml), 1 x гел за туширање (100 ml)
Горни ноти: љубичица, шафран, елеми масло.
Срцеви средни ноти: кедар, лаванда, кашмир дрво.
Основни ноти: килибар, мов, гвајак.

SKU: 4051395182525 Категории , , , Ознака:

Description

Tom Tailor Adventurous Extreme сет за мажи (30мл ЕДТ + гел за туширање)

1,210.00 ден