Tom Tailor Be Mindful Woman сет (30мл EDT + гел за туширање 200мл)

1,210.00 ден

Tom Tailor Be Mindful сет женски (30мл EDT + гел за туширање 100мл)
Женски парфем Tom Tailor Be Mindful Woman EDT (Eau de Toilette) е претскажувач на пролетта и доброто расположение. Женсвен мирис кој започнува со “рафални” ноти од сок на портокал и мандарина, кои се многу интензивни и освежувачки. Срцевите, средни ноти на мирисот се комбинација од момина солза и кадифени праски, а основните ноти се должат на мошусот и кремаста ванила. Така цветно-овошниот мирис потсетува на првите зраци на сонцето.

SKU: 4051395161513 Категории , Ознака:

Description

Brand

TOM TAILOR

Tom Tailor Be Mindful Woman сет (30мл EDT + гел за туширање 200мл)

1,210.00 ден