Tom Tailor True Values парфем за мажи EDT

891.00 ден1,496.00 ден

TOM TAILOR TRUE VALUES FOR HIM е машки парфем со дрвенеста креација освежена со цитруси и фина ароматична хербална мешавина. Дрвената основа е на кедрово дрво, сандалово дрво и пачули, која се надополнува со балсамик и кремаст мошус и  тонка грав.

Мирисни ноти:

Горни ноти: лимон, бергамот
Средни ноти: лаванда, еукалиптус, тарагон, здравец
Основни ноти: кедрово дрво, сандалово дрво, мов, мошус, пачули, тонка грав

SKU: Не е достапно Категории: , , Ознака:

Description

True Values ​​for Him е нов парфем на Tom Tailor за мажи, искочен на пазарот во есен 2021 година.

Brand

TOM TAILOR

Дополнителни Информации

Количина

30мл, 50мл

Tom Tailor True Values парфем за мажи EDT

Select Options