Tom Tailor Free to be парфем за жени

1,120.00 ден1,646.00 ден

TOM TAILOR free to be woman парфем за жени го одразува мирисот на слободна и храбра жена. Се отвора со свежина со горните ноти на бергамот, лимон и иланг, додека зрачи со женственост со средните ноти на крин, цвет од портокал и јасмин. Основните ноти на сандалово дрво, ванила, амбра и мошус му даваат на финалниот состав префинет и сладок мирис. Женскиот мирис на TOM TAILOR free to be е идеален избор за жени кои самоуверено одат по својот пат.

SKU: Не е достапно Категории , Ознака:

Description

TOM TAILOR free to be woman е парфем за жени од групата на цветни мириси.

Горните ноти: бергамот, лимон, иланг

Средни ноти: крин, цвет од портокал, јасмин

Основни ноти: сандалово дрво, ванила, килибар, мошус

Дополнителни информации

количина

30ml, 50ml

Brand

TOM TAILOR

Tom Tailor Free to be парфем за жени

Select Options