Tom Tailor forHIM EDT

830.00 ден1,360.00 ден

-10% Попуст

Машки парфем Tom Tailor forHim EDT (Eau de Toilette)
Tom Tailor For Him од Tom Tailor е машки парфем во кој доминира мирисната нота на природна кожа, лансиран е во 2019 година. Врвни ноти на мирисот се Бергамот, Малина и Мандарински портокал; средни ноти се здравец, лаванда и божур; основни ноти се Пачули, сандалово дрво и и мирис на природна кожа. Луксузно кристално шише дијамантско сечено и резбарено.

SKU: Не е достапно Категории: , Ознака:

Description

Машки парфем Tom Tailor For Him EDT (Eau de Toilette)
Tom Tailor For Him од Tom Tailor е машки парфем во кој доминира мирисната нота на природна кожа, лансиран е во 2019 година. Врвни ноти на мирисот се Бергамот, Малина и Мандарински портокал; средни ноти се здравец, лаванда и божур; основни ноти се Пачули, сандалово дрво и и мирис на природна кожа. Луксузно кристално шише дијамантско сечено и резбарено.

Brand

TOM TAILOR

Дополнителни Информации

Големина

30ml, 50ml, Сет

Tom Tailor forHIM EDT

Select Options